Pensjonat "Karnat"

StartZapraszmy na oficjalną stronę Rezydencji Karnat

www.pensjonatkarnat.pl Rezydencja Karnat położona jest tuż przy Hotelu Gołębiewski (30 m) w Karpaczu Górnym.


Posiadamy: 13 pokoi 2-osobowych, 7 pokoi 3 -osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są komfortowo  posiadają łazienki i T. Wiekszość pokoi ma również dostęp do tarasów, z których rozpościera się przepiękny widok na Śnieżkę. Goście mają do dyspozycji świetlicę, bar, bacówkę z grillem oraz bezpieczne miejsca parkingowe.

Organizujemy szkolenia dla firm, zgrupowania, spotkania, przyjęcia i zjazdy okolicznościowe.


 

Zaplecze

Nasz Rezydencja dysponuje dziewiętnastoma pokojami dwu i trzy/czteroosobowymi. Dodatkowo do dyspozycji gości oddana jest świetlica, bar z kominkiem, bilardem i piłkarzykami, bezpieczny zamykany na noc parking oraz urządzona w stylu góralskim bacówka, gdzie przy góralskiej muzyce i kiełbaskach można spędzić wieczór. Narciarzom zapewniamy ogrzewaną narciarnię. Aby ocenić wystrój wnętrz, zapraszamy do galerii zdjęć, w której przedstawiliśmy pokoje, jadalnię, świetlicę, bacówkę i klimatyczny bar z kominkiem.

Położenie

Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od głównej drogi, stąd tak łatwo znaleźć i dojechać do naszej Rezydencji. Dodatkowo sąsiadujemy z Hotelem Gołębiewski, w którym to czekają na naszych gości liczne atrakcje, jak: park wodny, jacuzzi, sauny czy dyskoteka. 300 m od Rezydencji jest stacja początkowa Kolei Doppelmayr. Jest to najnowocześniejszy wyciąg narciarski w Karpaczu wyposażony w sześcioosobowe podgrzewane kanapy z przyłbicami przeciwśniegowymi. Kolejka ta dojeżdża na Kopę. Istnieje możliwość przewozu nią nart, rowerów i wózków inwalidzkich.

 
 
 
WAŻNE INFORMACJE:
Doba noclegowa od godz. 14. 00 do 12.00
Opłata klimatyczna (2,00 zł/ od osoby)pobierana na miejscu.

Nr rachunku bankowego:

50 1140 2017 0000 4102 1295 2985

Dolnośląska Pracownia Kultury Filip Brzozowski 
ul.Karkonoska 8 c 58-540 Karpacz
Fotka 2
Fotka 4

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pensjonat Karnat